www.hotel-ubytovani.com
Hotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - K hotelu přísluší parkovištěHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - disponuje restauracíHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - disponuje vinárnouHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand -  je k dispozici připojení na internetHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand -  je k dispozici letní terasaHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - disponuje kavárnouHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - přijímá kreditní karty VISAHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - krytý bazén v hotelu.Hotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Ferdinand
Vrbka 29/24, Ostrava 26 - Krásné Pole 72526
Česká Republika
Hotel-Ostrava-Ferdinand@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Ferdinand ubytování Ostrava 26 - Krásné Pole Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Ferdinand - ubytování Ostrava 26 - Krásné Pole | Vítejte

 
Hotel Ostrava 26 - Krásné Pole Ferdinand

Pokud hosté zavítají do necelé dva kilometry vzdálené čtvrti Poruba do Krásného Pole, hosté objeví unikátní možnost spojení příjemné relaxace s aktivním sportovním zážitkem tak to vše nabízí hotel Ferdinand v Krásném Poli.

Ubytování:
Tříhvězdičkový hotel Ferdinand v Krásném Poli nabízí příjemné ubytování v celkem sedmi stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a v jednom luxusně vybaveném apartmánu. Pokoje jsou standardně vybaveny. Hotel není bezbariérový, pokoje se nacházejí v patře, přístup k nim je po schodech.

V ceně ubytování je zahrnuta možnost osvěžení v hotelovém bazénu, jehož součástí je i sauna s bazénkem se studenou vodou a dobře zásobený bar.

Gastronomie:
Kromě široké nabídky klasických českých a moravských jídel nabízí restaurace hotelu Ferdinand v Krásném Poli také speciality z mezinárodní kuchyně, masa, ryb a mořských plodů připravených na lávovém grilu, které určitě potěší mnohé gurmány a přátelé dobrého jídla. Nabídku kulinářských specialit vhodně doplňuje i široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, včetně značkových a archivních vín.

Salónek:
Salónky v hotelové restauraci Ferdinand v Krásném Poli jsou vhodné pro pořádání různých uzavřených oslav nebo posezení s přáteli či s rodinnými příslušníky.

Vybrat si hosté mohou ze tří uzavřených salónků a kapacitě 10, 25, a 30 návštěvníků. Restaurační krb, živá hudba a další nečekaná překvapení jistě napomohou k vytvoření sváteční pohody a pohádkové atmosféry i ve všedních dnech.

Aktivity:
Pro sportovně založené povahy jsou v Areálu Ferdinand v Krásném Poli k dispozici dvě bowlingové dráhy s otevřeným barem, sloužícím k občerstvení pro náročném zápase. Za pouhých 200 Kč za hodinu si hosté mohou se svými přáteli dopřát radost ze zajímavé hry a po skončeném utkání posedět v příjemném prostředí restaurace u půllitru čepovaného plzeňského.

Bazén v areálu je určen nejen pro hosty hotelu Ferdinand v Krásném Poli, ale také pro uzavřené společnosti či běžné návštěvníky areálu. Hotelový bazén je vybaven protiproudem, ohřevem vody, saunou se studeným bazénkem a bohatě zásobeným barem.